جدول محتوا ها

آموزش رایگان طراحی سایت

فیلترشکن http injector

جدول محتوا ها

این صفحه دارای آپدیت روزانه کانفیگ های فعال می باشد. یکی از بهترین وی پی ان هایی که در شرایط فعلی ایران کار میکنه و سرعت به نسبت خوبی داره، فیلترشکن http injector (اچ تی تی پی اینجکتور یا انجکتور) هستش که کانفیگ(سرور) های مختلفی داره. شما میتونین هر وقت یه کانفیگ کار نکرد، یه کانفیگ دیگه رو امتحان کنین و تا وقتی کانکت (وصل) بشین این کارو ادامه بدین. برای دانلود این اپ با من، مسینا سلیمانی همراه باش.

دانلود برنامه http injector

برای داشتن برنامه اینجکتور کافیه این برنامه رو روی موبایلتون نصب کنید. بعد از نصب این برنامه مراحل بعدی را انجام دهید. بعد از نصب برنامه خود انجکتور یه سری سرور هارو داره که کار نمیکنه. بهتره از کانفیگ های دیگه استفاده کنین.

دانلود پلاگین v2ray قدرتمند

انجکتور به تنهایی از فرمت های http, ssh, TLS بشتیبانی میکنه. اگر شما بخواهید از قدرت v2ray استفاده کنین باید اول پلاگینش رو نصب کنین. در نظر داشته باشید که این برنامه جدا از انجکتور نیست و بعد از نصب آیکونی برای شما توی صفحه برنامه ها ظاهر نمیشه ولی از نظر عملکردی تاثیرش رو روی برنامه و وی پی ان شما میگذاره و شما میتونین از کانفیگ های که v2ray هستن استفاده کنین.

 

لیست کانفیگ های مختلف

کانفیگ های مختلف و زیادی وجود دارن که شما میتونین ازشون استفاده کنین.انواع کانفیگ ها:v2ray ،ssh ،ssh TLS و … در این قسمت یه سری از کانفیگ هایی رو گذاشتم که برای خودم کار میکردن. اگر دیدین کار نمیکنن، یکی دیگه رو امتحان کنین. این قسمت هر روز آپدیت میشه

کانفیگ شماره 1(همراه اول)
کانفیگ شماره 2
کانفیگ شماره 3
کانفیگ شماره 4
کانفیگ شماره 5
کانفیگ شماره 6
کانفیگ شماره 7
کانفیگ شماره 8
کانفیگ شماره 9
کانفیگ شماره 10
کانفیگ شماره 11
کانفیگ شماره 12
کانفیگ شماره 13
کانفیگ شماره 14
کانفیگ شماره 15

سوال: بدون v2ray برنامه کار میکنه؟
جواب: بله کار میکنه! ولی یکی از قوی ترین حالت ها استفاده از این آیتمه

حرفای من

امیدوارم که این وی پی ان براتون کار کنه (البته در جهت مثبت🙂) و بتونین فیلتراتونو دور بزنین. مخصوصا کسب و کار های اینترنتی و اینستاگرامی که تو این شرایط لطمه بدی به کارشون خورده. به امید روزی که به شعار #زن #زندگی #آزادی مرد میهن آبادی تحقق ببخشیم و به رفاه دست پیدا کنیم.(امیدوارم)

پایان کلام

اگر از این مطلب خوشتون اومد حمایت کنید. لینک حمایت در منو قرار گرفته است.